#ZastrzykMilosci

Akcja z fotografiami maluchów jest wymownym przekazem dla pozostałych mam z zaburzeniami nadkrzepliwości krwi i dowodem na to, że ciąża mimo wysokiego ryzyka jest możliwa i otwiera szansę na szczęśliwe macierzyństwo.
Sesja niemowląt, dzieci potrafi zaskakiwać, szczególnie, jeśli jesteście rodzicami — trombofilami

Dlaczego?

Bo te zdjęcia noworodków mają ten autentyczny element - zastrzyki z heparyny, które towarzyszyły ich mamą przez cały okres ciąży i połogu, a niekiedy poprzedzały okres starań.

Fotografie maluchów i tutaj można się pokusić o stwierdzenie "w ich naturalnym otoczeniu" o wiele bardziej zapadają w pamięć i z czasem zyskują większe znaczenie – wymowny przekaz, dla pozostałych przyszłych mam z trombofilią czy zakrzepicą.

Takie "proste" leczenie w postaci iniekcji z heparyny drobnocząsteczkowej najczęściej wystarczy, by uchronić siebie i dziecko przed powikłaniami.

Sama należę do tej grupy kobiet (mój wynik to ok. 400 zastrzyków w okresie ciąży i połogu) dzięki temu żyję i mam swoje największe szczęście – moją ukochaną córeczkę Lenkę.
13 trombofilia zakrzepica

Bruno

Jaśmina

Marysia

Oliwia

Phoebe

Piotruś

Witek

#ZastrzykMilosci

Dziękujemy za wszystkie wasze historie!

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności