Partnerzy naszej fundacji

Razem jesteśmy w stanie zdziałać więcej

Nasi partnerzy:

World Thrombosis Day

Światowy Dzień Zakrzepicy to wydarzenie powołane przez Międzynarodowe Towarzystwo Zakrzepicy i Homeostazy (ISTH) mające na celu zwiększanie świadomości na temat stanów zakrzepowo – zatorowych.

Hemostaza.edu.pl

Celem portalu jest przedstawienie problematyki leczenia zakrzepicy, małopłytkowości i skaz krwotocznych, stanu aktualnej wiedzy medycznej w tym zakresie.

Partnerzy wspierający

Położna Mamą

To miejsce dla wszystkich rodziców, tych obecnych jak i przyszłych. Znajdziesz tu informację dotyczące zarówno samej ciąży, jak i porodu oraz macierzyństwa.

Winternecie.pl

Budowanie wizerunku firmy w internecie. Tworzenie stron, marketing, doradztwo. Obszar naszej działalności obejmuję całą Polskę, jednak realizujemy również projekty dla klientów międzynarodowych.
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności