Galeria

Zdjęcia z życia naszej fundacji

VI Konferencja Naukowa pt. „Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa – niedoceniany problem”

13 października 2019 r. w Warszawie odbyła się VI Konferencja Naukowa pt. „Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa – niedoceniany problem” organizowana przez Grupę ds. Hemostazy Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów – partnera Międzynarodowego Towarzystwa Skaz Krwotocznych i Zakrzepicy (ISTH).

V Konferencja Naukowa pt. „Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa – niedoceniany problem”

13 października 2018 r. w Warszawie odbyła się V Konferencja Naukowa pt. „Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa – niedoceniany problem” organizowana przez Grupę ds. Hemostazy Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów – partnera Międzynarodowego Towarzystwa Skaz Krwotocznych i Zakrzepicy (ISTH).

IV Konferencja Naukowa pt. „Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa – niedoceniany problem”

13 października 2017 r. w Warszawie odbyła się IV Konferencja Naukowa pt. „Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa – niedoceniany problem” organizowana przez Grupę ds. Hemostazy Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów – partnera Międzynarodowego Towarzystwa Skaz Krwotocznych i Zakrzepicy (ISTH).

Więcej zdjęć znajdziesz na naszym Facebooku!

Nasza społeczność to nie tylko wiele dodatkowych zdjęć, informacji na temat Trombofilii i Zakrzepicy, ale również wzajemne wsparcie oraz wymiana doświadczeń.
Trombofilia Polska na Facebooku
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności