#TrombofiliaStory

Publikujemy prawdziwe historie przywołujące osobiste doświadczenia związane z trombofilią i zakrzepicą (np. po przebytym zatorze, nawykowych poronieniach). Ta przestrzeń i forma jest dla Nas bardzo osobista, przerażające jest niekiedy samo myślenie o tym co przeszliśmy, przez co mówienie o tym staje się trudniejsze, ale wyznajemy zasadę, że skrywana w tajemnicy choroba wydaje się jeszcze bardziej groźna.

Co ważniejsze...

Uważamy, że ludzie skłaniają się ku tym opowieściom, ponieważ dzielą się w sposób, który powoduje, że pozostali szybko uświadamiają sobie, że nie są sami, lub że są inni, którzy przeszli tą samą drogę lub mieli takie same lęki, zmartwienia i obawy.

Z udziałem Waszych opowieści chcemy wzmocnić pozostałych, aby odwrócili się od swoich lęków, zmartwień i obaw, aby posunęli się o krok naprzód, lepiej poinformowani dzięki osobistym doświadczeniom osób dotkniętych w swoim życiu incydentami zakrzepowo - zatorowymi.
story

#TrombofiliaStory

Nie zapominaj, że Twoje doświadczenie - jako osoba, która przeżyła lub kochała kogoś z zakrzepicą - może inspirować, edukować, a nawet ratować życie !

Chciałbyś podzielić się z innymi swoją historią?

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności