Baza lekarzy

Z uwagi na potwierdzoną trombofilię naszą ciążę należy prowadzić w zespole wielospecjalistycznym korzystając z pomocy zarówno ginekologa jak i hematologa. Decyzja, w czyje ręce powierzymy prowadzenie ciąży "wysokiego ryzyka", powinna być dokładnie przemyślana. Pamiętajmy, że wchodzimy w ciążę już z konkretnym problemem zdrowotnym. Na szczęście istnieje możliwość skorzystania ze specjalnej bazy!

Baza powstała z Wasza pomocą, bo nie od dziś wiadomo, że najlepszy lekarz to lekarz z polecenia

Możecie w niej odszukać specjalistów ginekologii, położnictwa, perinatologii oraz hematologii. Baza jest na bieżąco aktualizowana dlatego proszę o polecanie specjalisty, cieszącego się dobrymi opiniami z Waszej strony czy innych pacjentów.

Polecani lekarze - Ginekolodzy

Aby zobaczyć lekarzy kliknij na nazwę interesującego Cię województwa:

Polecani lekarze - Hematolodzy

Aby zobaczyć lekarzy kliknij na nazwę interesującego Cię województwa:
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności